Ontdek de nieuwe Purina highlights voor je huisdier en krijg 20% korting!

Filteren & Sorteren

Prijs Merken
Filters

PURINA highlights: 8 artikelen

PURINA ONE Hydralife Zalm, 6x50g

PURINA ONE Hydralife Zalm, 6x50g, 300 g

  • Snack voor de luie drinker
  • Bevordert het evenwicht van het darmmicrobioom
  • Voor volwassen katten
€ 6,29 (€ 20,97 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

PURINA ONE Grain Free Sterilcat - Rund

PURINA ONE Grain Free Sterilcat -​ Rund, 1,10 kg

  • Eiwitrijk voer zonder graan
  • Ondersteunt de natuurlijke afweer
  • Voor volwassen katten
€ 11,69 (€ 10,63 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Felix Sauce-Time - Kip Kalkoen

Felix Sauce-​Time -​ Kip Kalkoen, 240 g

  • Aanvullend voer voor katten
  • Als tussendoortje & topping
  • Slechts 10 kcal / zakje
€ 3,59 (€ 14,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Gourmet Soup Royale Meat MP6 6x45 g

Gourmet Soup Royale Meat MP6 6x45 g, 270 g

  • Delicate tussendoormaaltijd
  • Met malse vleesstukjes
  • Bevordert vochtopname
€ 4,89 (€ 18,11 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Gourmet Soup Royale Fish MP6 6x45 g

Gourmet Soup Royale Fish MP6 6x45 g, 270 g

  • Smakelijke bouillon
  • Met 3 verschillende smaken
  • Zonder kleurstoffen
€ 4,89 (€ 18,11 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

PURINA ONE Grain Free Adult - Zalm

PURINA ONE Grain Free Adult -​ Zalm, 1,10 kg

  • Eiwitrijk voer zonder graan
  • Ondersteunt de natuurlijke afweer
  • Voor volwassen katten
€ 11,69 (€ 10,63 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Felix Sauce-Time - Kip Zalm, 6x40g

Felix Sauce-​Time -​ Kip Zalm, 6x40g, 240 g

  • Aanvullend voer voor katten
  • Als topping & tussendoortje
  • Slechts 10 kcal / zak
€ 3,59 (€ 14,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

PURINA ONE Hydralife Kip, 6x50g

PURINA ONE Hydralife Kip, 6x50g, 300 g

  • Snack voor de luie drinker
  • Bevordert het evenwicht van het darmmicrobioom
  • Voor volwassen katten
€ 6,29 (€ 20,97 / kg)

Tijdelijk niet leverbaar