Nieuwe, nuttige en spannende trends voor jouw huisdieren

Hier vind je de nieuwste trends vooor honden, katten en andere huisdieren. Of je nu op zoek bent naar een specifiek product of gewoon inspiratie wilt opdoen, je bent hier aan het juiste adres om populaire bestsellers en trendy nieuwe producten te ontdekken. Voor nog meer plezier met je huisdier!

Per categorie shoppen

Filteren & Sorteren

Prijs Merken Diersoort
Filters

Trends: 1 - 30 van 704 artikelen

Hunter V-riem Divo Up - Oudroze

Hunter V-​riem Divo Up -​ Oudroze, 15/200

  • 3-voudig verstelbaar
  • Ademende mesh
  • Scheurvaste riem
€ 14,57 € 36,44

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Lucky Lou Lifestage Kitten - Gevogelte

Lucky Lou Lifestage Kitten -​ Gevogelte, 800 g

  • Premium compleetvoer voor kittens
  • Geselecteerde ingrediënten
  • Graan- en glutenvrij
€ 6,89 (€ 8,61 / kg)

Bezorging uiterlijk op 21. oktober

Mjamjam Kitten - Kip en Zalmolie

Mjamjam Kitten -​ Kip en Zalmolie, 800 g

  • Complete maaltijd voor kittens
  • Zorg voor voldoende taurine
  • Natuurlijk
€ 6,89 (€ 8,61 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Leonardo Kitten

Leonardo Kitten, 800 g

  • Met gevogelte
  • Zonder suiker en granen
  • Gemaakt in Duitsland
€ 6,29 (€ 7,86 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Animonda Vom Feinsten Kitten - Bakje 100g

Animonda Vom Feinsten Kitten -​ Bakje 100g, Gevogelte (100 g)

  • Paté met fijne stukjes
  • Voor kittens in hun eerste levensjaar
  • Met vleesingrediënten
€ 1,59 (€ 15,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. november

Trinkfein Vitaldrink - Kitten met Kip, 135ml

Miamor Trinkfein Vitaldrink -​ Kitten met Kip, 135ml, 135 ml

  • Voor kittens vanaf 2 maanden
  • Verhoogt de vloeistofinname
  • Met de kleinste stukjes vlees
€ 1,59 (€ 11,78 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Leonardo Kitten - Gevogelte

Leonardo Kitten -​ Gevogelte , 85 g

  • Voor jonge katten
  • Ingrediënten gekookt in een maaltijdzak
  • Zonder granen en suiker
€ 2,09 (€ 24,59 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

PURINA ONE Junior met Kip

PURINA ONE Junior met Kip, 750 g

  • Droogvoer voor kittens
  • Hoog eiwitgehalte
  • Met waardevolle DHA
€ 8,99 (€ 11,99 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Droogvoer Minkas Kitten Care - Gevogelte

Happy Cat Droogvoer Minkas Kitten Care -​ Gevogelte , 1,50 kg

  • Voor jonge katten vanaf de 5e levensweek
  • Extra kleine brokjes
  • Met yucca
€ 9,10 € 9,58 (€ 6,07 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Miamor Sensible Snack Kitten Kip - Blik, 30g

Miamor Sensible Snack Kitten Kip -​ Blik, 30g, 30 g

  • Voor kleine kittens
  • Snack voor tussendoor
  • Met waardevolle zalmolie
€ 3,39 (€ 113,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Royal Canin Giant Puppy

Royal Canin Giant Puppy, 15 kg

  • Ondersteunt de ontwikkeling van de afweer van het lichaam bij puppy's
  • Helpt overmatige gewichtstoename te voorkomen
  • Ondersteunt een evenwichtige darmflora en een gezonde spijsvertering
€ 92,49 (€ 6,17 / kg)

Gratis bezorging uiterlijk op 08. oktober

Happy Cat Droogvoer Kitten - Land Gevogelte

Happy Cat Droogvoer Kitten -​ Land Gevogelte, 300 g

  • Voor katten vanaf de 5e levensweek
  • Met extra kleine kroketten
  • Voor een harmonieuze groei
€ 5,20 € 5,48 (€ 17,33 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Betty's Landhausküche Kitten Kip & Rundvlees

Betty's Landhausküche Kitten Kip & Rundvlees, 200 g

  • Voor kittens van 2-12 maanden
  • Met extra vlees
  • Hoge biologische beschikbaarheid
€ 3,49 (€ 17,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Maaltijdzakje Meat in Sauce Kitten - Gevogelte

Happy Cat Maaltijdzakje Meat in Sauce Kitten -​ Gevogelte, 85 g

  • Voor kittens en juniorkatten
  • Fijne voorgerechten
  • In saus
€ 1,39 (€ 16,35 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Leonardo Kitten Droogvoer

Leonardo Kitten Droogvoer, 1,80 kg

  • Tot het eerste levensjaar
  • Met gevogelte en chiazaden
  • Met natuurlijke gistextracten
€ 32,99 (€ 18,33 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Royal Canin Mini Puppy in Saus 12x85 g

Royal Canin Mini Puppy in Saus 12x85 g, 1.020 g

  • Zachte textuur voor melktanden
  • Ondersteunt de ontwikkeling van de afweer van het lichaam
  • Ondersteunt de ontwikkeling van de hersenen
€ 19,19 (€ 18,81 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Leonardo Kitten - Graanvrij

Leonardo Kitten -​ Graanvrij, 1,80 kg

  • Tot het eerste levensjaar
  • Met gevogelte, krill, amarant & makreel
  • Gemaakt in Duitsland
€ 31,99 (€ 17,77 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Royal Canin Maxi Puppy

Royal Canin Maxi Puppy, 15 kg

  • Ondersteunt de ontwikkeling van de afweer van puppy's
  • Ondersteunt de ontwikkeling van de hersenen
  • Bevordert een gezond gezichtsvermogen bij puppy's
€ 102,99 (€ 6,87 / kg)

Gratis bezorging uiterlijk op 08. oktober

Catit Kattenbak met Dak

Catit Kattenbak met Dak, jumbo

  • Extra grote entree
  • Grote en meerdere katten
  • Geïntegreerd koolstoffilter
€ 51,99

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Maaltijdzakje Kitten in Saus - Fijne Variatie 4x85g

Sheba Maaltijdzakje Kitten in Saus -​ Fijne Variatie 4x85g, 340 g

  • Voor kittens van 2 tot 12 maanden
  • Ingrediënten van hoge kwaliteit
  • Graanvrij
€ 4,99 (€ 14,68 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Royal Canin Kitten British Shorthair

Royal Canin Kitten British Shorthair, 400 g

  • Ondersteunt een gezonde spijsvertering
  • Helpt bij het opbouwen van natuurlijke afweer
  • Voor spier- en botgroei
€ 10,99 (€ 27,48 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Polar Trex Winterschoenen - Obsidian Black

Ruffwear Polar Trex Winterschoenen -​ Obsidian Black, 38 mm (1 Paar)

  • Water- en winddicht en ademend
  • Beschermt tegen scherpe ski- en rotsranden
  • Speciale rubberen zool met profiel
€ 22,50 € 112,54 (€ 562,50 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Hunter Flingerz - Reserveset Ballen, Set van 2

Hunter Flingerz -​ Reserveset Ballen, Set van 2

  • Reserveballen voor de FLINGERZ werpstang
  • Kan gevuld worden met snacks
  • Drijvend
€ 7,76 € 19,42 (€ 45,12 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Royal Canin Mini Puppy

Royal Canin Mini Puppy, 2 kg

  • Ondersteunt de ontwikkeling van de afweer van het lichaam bij puppy's
  • Ondersteunt de ontwikkeling van de hersenen
  • Bevordert een gezond gezichtsvermogen bij puppy's
€ 27,49 (€ 13,75 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Kentucky Dogwear Waterdichte Hondenjas 300g, Olive Green

Kentucky Dogwear Waterdichte Hondenjas 300g, Olive Green, S/M

  • Warme vulling
  • Makkelijk te gebruiken
  • Doorgang voor de lijn
€ 65,98 € 109,98

Gratis bezorging uiterlijk op 08. oktober

Strayz Natvoer voor katten Kip & Courgette

Strayz Natvoer voor katten Kip & Courgette, 85 g

  • Voor katten van alle leeftijden
  • Tot 95% biologisch vlees
  • Zonder suiker en graan
€ 2,09 (€ 24,59 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Schesir Maaltijdzakje - Kitten 85g

Schesir Maaltijdzakje -​ Kitten 85g, Kipfilet (85 g)

  • Duurzaam gevangen vis
  • Kip uit gecontroleerde landbouw
  • Gestoomd en met de hand verwerkt
€ 2,59 (€ 30,47 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Natvoer voor katten Eend & Zoete Aardappel

Strayz Natvoer voor katten Eend & Zoete Aardappel, 85 g

  • Geformuleerd volgens het prooidierprincipe
  • Met 95% biologisch vlees
  • Zonder suiker en granen
€ 2,09 (€ 24,59 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Strayz Natvoer voor katten Gans & Pompoen

Strayz Natvoer voor katten Gans & Pompoen, 85 g

  • Biologisch compleetvoer voor elke levensfase
  • 95% vleesgehalte
  • Zonder suiker en granen
€ 2,09 (€ 24,59 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Croci Krabkarton - Love Pizza, 40x40x6.5cm

Croci Krabkarton -​ Love Pizza, 40x40x6.5cm

  • Gemaakt van stevig karton
  • Met omkeerbaar krabvlak
  • Lange levensduur
€ 15,49

Bezorging uiterlijk op 08. oktober