Animonda Carny Senior - Kip en Rundvlees, 10 kg

Met waardevolle omega-3 vetzuren

€ 88,49

(€ 8,85 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 10 kg

Op voorraad vanaf 06. november

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Gratis bezorging uiterlijk op woensdag, 11. november

Nederland: Gratis standaardverzending
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Ideaal voor oudere katten
  • Graanvrij
  • Met yucca schidigera & biergist

Vaak samen gekocht met Animonda Vom Feinsten - Adult Raffinesse Gelei Kip en Kalkoen, 85 g

Animonda Carny Senior - Kip en Rundvlees, 10 kg € 88,49 (€ 8,85 / kg)
Animonda Vom Feinsten - Adult Raffinesse Gelei Kip en Kalkoen, 85 g € 1,09 (€ 12,82 / kg)
Totaalprijs: € 89,58
Beschrijving

Dit premium droogvoer smaakt niet alleen uitstekend, het is ook ideaal voor oudere katten! Naast maar liefst 35% kip bevat het ook yucca schidigera en omega-3 vetzuren, evenals glucosamine en chondroïtinesulfaat, die het kraakbeen en de gewrichtsstofwisseling kunnen ondersteunen. Een verlaagd fosforgehalte kan de nieren ondersteunen, terwijl de biergist die het ook bevat het immuunsysteem kan ondersteunen.

Het voer smaakt heerlij, en er is geen graan aan toegevoegd - ideaal voor je ouder kat!

Voeradvies:

Gewicht van de kat Gram per dag
3 kg 40 - 55 g
4 kg 50 - 65 g
5 kg 60 - 75 g
6 kg 65 - 85 g

Art. nr.: ANA-160892
Inhoud: 10 kg
EAN: 4017721835480
Producentnummer: 160892
Merken: Animonda
Voedingsmiddel deklaratie: Volledig voer
Producteigenschap: Vrij van granen
Levensfase: Senior
Toepassingsgebied Dier: Gewrichten / pezen / ligamenten (bewegingsapparaat), Immuunsysteem & afweer, Nieren & urinewegen
Productlijnen: Carny
Samenstelling

35 % vers kippenvlees, gedroogde aardappelen, 14 % rundvleeseiwit (gedroogd), erwten, 7 % gedroogd gevogelte-eiwit, bietenpulp, 3 % gehydrolyseerd gevogelte-eiwit, appelpulp, 2,4 % gevogeltevet, erwteneiwit, mineralen, 1 % lever van gevogelte, 0,8 % zalm olie, 0,2 % biergist, algenmeel, 0,1 % gedroogde cichorei, 0,02 % yucca schidigera, 0,02 % glucosamine van dierlijk weefsel, 0,01 % chondroïtinesulfaat

Samenstelling

Analytische componenten

Samenstelling per 1 kg
Rauwe eiwitten 34 %
ruwe celstof 3 %
ruwe oliën en vetten 14 %
ruwe as 7,5 %
calcium 1,1 %
fosfor 0,7 %
omega-3-vetzuren 0,65 %
taurine 2,85 g
Juridische informatie
Fabrikant: animonda petcare gmbh , Frankfurter Str. 31 , 49214, Bad Rothenfelde, Duitsland, www.animonda.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Animonda Carny Senior - Kip en Rundvlees

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder