Betty's Country Kitchen: De nieuwe maaltijdzakjes van 250 gram voor katten zijn nu in de aanbieding.

Filteren & Sorteren

Prijs Merken
Filters

Maaltijdzakjes in de aanbieding: 6 artikelen

Maaltijdzakje voor Katten -  Adult Pure Kip met Borageolie

Betty's Landhausküche Maaltijdzakje voor Katten -​ Adult Pure Kip met Borageolie, 6 x 250 g

  • Gemakkelijk verteerbaar enkelvoudig eiwit
  • Rijk aan omega-6-vetzuren
  • Geen conserveermiddelen
€ 19,87 € 21,36 (€ 13,25 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Maaltijdzakje voor  Katten -  Adult Kip en Fazant met Bernagieolie

Betty's Landhausküche Maaltijdzakje voor Katten -​ Adult Kip en Fazant met Bernagieolie, 6 x 250 g

  • Bijzonder smakelijk
  • Rijk aan omega 6 vetzuren
  • Zonder conserveringsmiddelen
€ 19,87 € 21,36 (€ 13,25 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Maatlijdzakje voor Katten - Adult Gevogelte Puur

Betty's Landhausküche Maatlijdzakje voor Katten -​ Adult Gevogelte Puur, 6 x 250 g

  • Ideaal voor katten met overgewicht
  • Monoproteïne
  • Zonder smaakversterkers
€ 19,10 € 20,64 (€ 12,73 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Maaltijdzakje voor Katten - Adult Eend met Bernagieolie

Betty's Landhausküche Maaltijdzakje voor Katten -​ Adult Eend met Bernagieolie, 6 x 250 g

  • Met eenden- en gevogeltevlees
  • Rijk aan omega-6-vetzuren
  • Geen kunstmatige smaakstoffen of conserveringsmiddelen
€ 19,87 € 21,36 (€ 13,25 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Maaltijdzakje voor Katten - Adult Kangoeroe met Bernagieolie

Betty's Landhausküche Maaltijdzakje voor Katten -​ Adult Kangoeroe met Bernagieolie, 6 x 250 g

  • Uitgebalanceerd recept
  • Rijk aan omega 6 vetzuren
  • Zonder conserveringsmiddelen
€ 19,87 € 21,36 (€ 13,25 / kg)

Bezorging uiterlijk op 04. november

Maaltijdzakje voor Katten - Adult Kip, Kalfsvlees en Bernagieolie

Betty's Landhausküche Maaltijdzakje voor Katten -​ Adult Kip, Kalfsvlees en Bernagieolie, 6 x 250 g

  • Bijzonder goed verteerbaar
  • Met omega 6 vetzuren
  • Zonder smaakversterkers
€ 19,10 € 20,64 (€ 12,73 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober