Betty's Landhausküche - 5+1 maaltijdzakjes in de aanbieding

Überschrift 2: Verwen je hond met de beste kwaliteit en profiteer nu van 10% korting op alle varianten!

Filteren & Sorteren

Prijs Merken
Filters

Maaltijdzakjes in de aanbieding: 6 artikelen

Maaltijdzakje met Amarant, Rode Biet & Appel voor Honden

Betty's Landhausküche Maaltijdzakje met Amarant, Rode Biet & Appel voor Honden, 125 g

  • 60% vlees en orgaanvlees
  • Gemakkelijk verteerbare enkelvoudige eiwitbron
  • Graanvrij
€ 2,16 € 2,41 (€ 17,28 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Maaltijdzakje Kalkoen met Aardappel, Wortel & Appel

Betty's Landhausküche Maaltijdzakje Kalkoen met Aardappel, Wortel & Appel, 125 g

  • Voor volwassen honden
  • 60% vleesgehalte
  • Graanvrij
€ 2,16 € 2,41 (€ 17,28 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Maaltijdzakjezakje Rundvlees met Aardappel, Pompoen en Peer voor Honden

Betty's Landhausküche Maaltijdzakjezakje Rundvlees met Aardappel, Pompoen en Peer voor Honden, 125 g

  • 60% vlees en orgaanvlees
  • Gemakkelijk verteerbare enkelvoudige eiwitbron
  • Graanvrij
€ 2,16 € 2,41 (€ 17,28 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Maaltijdzakje met Zoete Aardappel, Wortel & Peer voor Honden

Betty's Landhausküche Maaltijdzakje met Zoete Aardappel, Wortel & Peer voor Honden, 125 g

  • 60% vleesgehalte
  • Licht verteerbare monoproteïne
  • Zonder granen
€ 2,16 € 2,41 (€ 17,28 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Maaltijdzakje Lamsvlees met Boekweit voor Honden

Betty's Landhausküche Maaltijdzakje Lamsvlees met Boekweit voor Honden, 125 g

  • Hoogwaardig volledig voer voor honden
  • 60% vleesgehalte
  • Zonder granen
€ 2,16 € 2,41 (€ 17,28 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Maaltijdzakje Eend met Amarant voor Honden

Betty's Landhausküche Maaltijdzakje Eend met Amarant voor Honden, 125 g

  • Hoogwaardige compleet voer voor honden
  • 60% vleesgehalte
  • Graanvrij
€ 2,16 € 2,41 (€ 17,28 / kg)

Tijdelijk niet leverbaar