DoggyeBag Happy Birthday Bone, Lichtblauw (85 g)

Voor een beestachtig leuk verjaardagsfeest

€ 19,19

(€ 225,76 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Kleur: Lichtblauw

Op voorraad vanaf 30. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op woensdag, 04. november

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 64,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Premium hondensnack
  • Ambachtelijk bereid volgens banketbakkerskwaliteit
  • Inclusief kaarsje

Vaak samen gekocht met Churu Bites, 8x20 g, Kip wraps met kaas (96 g)

DoggyeBag Happy Birthday Bone, Lichtblauw (85 g) € 19,19 (€ 225,76 / kg)
Churu Bites, 8x20 g, Kip wraps met kaas (96 g) € 9,59 (€ 99,90 / kg)
Totaalprijs: € 28,78
Beschrijving

Een echte feestdag verdient een bijzondere verrassing! Met deze exquise koekcreatie maak je van de verjaardag van je trouwe viervoeter een onvergetelijk feest. De fijne zanddeegtaart in de vorm van een bot is met veel zorg gemaakt en afgewerkt met een smakelijk yoghurtglazuur. Zo komen puur genieten en natuurlijke ingrediënten perfect samen. Deze hondentaart zorgt gegarandeerd voor enthousiasme bij het uitpakken en kwispelplezier bij het smullen.

Zelfs het uitpakken wordt een feestelijk moment: de elegante, achthoekige verpakking met glanzende gouden details laat meteen zien dat er iets bijzonders in zit. En omdat bij een echte verjaardag natuurlijk een kaarsje hoort, wordt er meteen een bijpassend verjaardagskaarsje meegeleverd. Zo geef je je hond niet alleen iets lekkers, maar creëer je samen ook een mooie herinnering vol liefde en aandacht.

Wat maakt de DoggyeBag Happy Birthday Bone zo bijzonder?

  • Exquise aanvullend voer voor volwassen honden
  • Premium hondensnack van banketbakkerskwaliteit
  • Perfect om de verjaardag van je trouwe viervoeter te vieren
  • Hoogwaardige, natuurlijke ingrediënten
  • Ambachtelijk bereid
  • Zanddeeg met een fijn yoghurtglazuur
  • Zorgvuldig gebakken in een heteluchtoven
  • Zonder kunstmatige toevoegingen
  • Inclusief kaarsje
  • In een fraai vormgegeven geschenkdoos
  • Afmetingen: 6,5 x 12,5 cm
Art. nr.: DBG-DGBNZR
Inhoud: 85 g
EAN: 8057592068149
Producentnummer: DGBNZR
Merken: DoggyeBag
Voedingsmiddel deklaratie: Supplementair voer
Producteigenschap: Vrij van toevoegingsmiddelen, Handgemaakt
Gelegenheden: Verjaardag
Algemene informatie: De werkelijke hoeveelheid voer hangt af van de leeftijd, de activiteit en het ras van je huisdier., Bied voldoende water aan aan.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: PLATTO SRL, Via Tovini 31, 25021, Bagnolo Mella (BS), Italië, info@doggyebag.it, www.doggyebag.it

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor DoggyeBag Happy Birthday Bone

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder