Excellent Pets Dog Mobility Soft Chews, 120 stuks

Ondersteunt de normale werking van de gewrichten

€ 75,49

(€ 0,63 / st., Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 120 stuks

Nog 2 stuks op voorraad

Gratis bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voedingssupplement voor honden
  • Hoogwaardige ingrediënten
  • Onweerstaanbaar heerlijk

Vaak samen gekocht met Happy Dog Droogvoer - Supreme Montana, 10 kg

Excellent Pets Dog Mobility Soft Chews, 120 stuks € 75,49 (€ 0,63 / st.)
Happy Dog Droogvoer - Supreme Montana, 10 kg € 82,49 (€ 8,25 / kg)
Totaalprijs: € 157,98
Beschrijving

De Excellent Pets Mobility Soft Chews zijn meer dan alleen een traktatie. Ze zijn een voedingssupplement voor je viervoeter in de allerlekkerste vorm. Boordevol hoogwaardige ingrediënten ondersteunen ze de normale werking van de gewrichten. Zo wordt snoepen dubbel zo leuk!

  • Hoogwaardig voedingssupplement in de vorm van een zachte kauwsnack
  • Voor volwassen honden – speciaal aanbevolen voor zeer actieve en oudere honden
  • Met glucosamine, omega 3, MSM, chondroïtinesulfaat en groenlipmossel – ondersteunt de normale werking van de gewrichten
  • Smaakt heerlijk
  • Hapklare blokjes

Voeradvies:

Gewicht Hoeveelheid per dag
tot 6,5 kg 1 kauwsnack
6,5 - 9 kg 2 kauwsnacks
9 - 15 kg 3 kauwsnacks
15 - 30 kg 4 kauwsnacks
30 - 40 kg 5 kauwsnacks

Zorg ervoor dat er altijd vers drinkwater klaarstaat voor je hond.

Art. nr.: HAC-EXCE5020B
Inhoud: 120 stuks
EAN: 8716759643383
Producentnummer: EXCE5020B
Merken: Excellent Pets
Opslagadvies: Koel, droog & lichtbeschermd bewaren
Voedingsmiddel deklaratie: Supplementair voer
Levensfase: Adult, Senior
Toepassingsgebied Dier: Gewrichten / pezen / ligamenten (bewegingsapparaat)
Samenstelling

geëxtrudeerd rijstmeel, maïszetmeel, tapiocazetmeel, gevogeltevet, glycerine, Glucosamine HCL, propylen glycol, gist geïnactiveerd, druivensuiker, Methylsulfonylmethaan (MSM), gehydrolyseerde kippenlever, gelatine, varkensmeel, chondroïtinesulfaat, pectine, onverzeepbare delen van avocado en soja (ASU), natriumchloride, natriumhexametafosfaat, groenlipmosselen, raapzaadolie, druivenpitolie, ruminantia

Samenstelling

Voedingsfysiologische toevoegingen

Samenstelling per kg
vitamine E (3a700ii) 2.750 mg
mangaan als mangaansulfaat, monohydraat 500 mg

Analytische componenten

Samenstelling
Rauwe eiwitten 12,4 %
ruwe celstof 1,9 %
ruwe oliën en vetten 9,4 %
ruwe as 4,8 %
vochtigheid 12 %
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Hofman Animal Care, De Leemkoele 2, 7468, DM Enter, Nederland, www.hofmananimalcare.nl

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Excellent Pets Dog Mobility Soft Chews