Betty's Landhausküche Veesrolletjes voor Katten - Eend Puur, 50 g

Het grote genot voor tussendoor

€ 3,49

(€ 69,80 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 g

Nog 8 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 02. oktober als je bestelt voor maandag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 64,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Aanvullend voer voor katten
  • 85 % vleesaandeel
  • Zonder granen

Vaak samen gekocht met Betty's Landhausküche Maaltijdzakje - Kip Puur met Borageolie, 100 g

Betty's Landhausküche Veesrolletjes voor Katten - Eend Puur, 50 g € 3,49 (€ 69,80 / kg)
Betty's Landhausküche Maaltijdzakje - Kip Puur met Borageolie, 100 g € 2,89 (€ 28,90 / kg)
Totaalprijs: € 6,38
Beschrijving

Ontdek de smakelijke kattensnacks van Betty’s Landhausküche – de perfecte beloning voor je kat! Of het nu als snack tussendoor is of als liefdevol verwenmoment: deze snacks met 85 % vleesaandeel geven je kat heerlijk genot en pure levensvreugde.

Wat maakt Betty's Landhausküche vleesrolletjes eend puur zo bijzonder?

  • Hoogwaardig aanvullend voer voor katten van alle leeftijden
  • Optimaal als snack tussendoor, voor spelenderwijs bezig zijn, als beloning bij training en motivatie of ter versterking van de band
  • Met hoogwaardige ingrediënten in de vertrouwde Landhausküche-kwaliteit voor een optimale acceptatie en verdraagbaarheid
  • 85 % vleesaandeel
  • Met bernagieolie
  • Behoedzaam gegaard
  • Zonder granen
  • Vrij van kleurstoffen, conserveermiddelen en toegevoegde suikers
  • Geproduceerd zonder gentechniek en dierproeven

Voeradvies:

Gewicht Dagelijkse hoeveelheid voer
3 - 4 kg 10 - 15 stuks
5 - 6 kg 16 - 21 stuks
7 - 8 kg 21 - 26 stuks

Art. nr.: BLK-10400022
Inhoud: 50 g
EAN: 4250321827442
Producentnummer: 10400022
Merken: Betty's Landhausküche
Snackrichting kat: Zachte snack
Voedingsmiddel deklaratie: Supplementair voer
Producteigenschap: Vrij van kleurstoffen, Vrij van gentechnologie, Vrij van conserveermiddelen, Vrij van kunstmatige kleurstoffen, Vrij van toegevoegde suiker, Vrij van granen
Algemene informatie: De werkelijke hoeveelheid voer hangt af van de leeftijd, de activiteit en het ras van je huisdier., Bied voldoende water aan aan.
Samenstelling

85 % eendenvlees, aardappelmeel, psylliumschillen, gist, mineralen, 0,5 % borageolie

Samenstelling

Technische ingrediënten

Samenstelling per kg
melkzuur 1a270[1] 5.000 mg
  1. uit fermentatie

Analytische componenten

Samenstelling per kg
Rauwe eiwitten 25 %
ruwe celstof 1,5 %
ruwe oliën en vetten 23 %
ruwe as 5 %
vochtigheid 27 %
Juridische informatie
Fabrikant: Soultec Petcare GmbH, Edisonstr. 11, 84453, Mühldorf a.Inn, Duitsland, www.bettys-landhauskueche.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Betty's Landhausküche Veesrolletjes voor Katten - Eend Puur