5+1 gratis actie van Betty's Landhausküche

Filteren & Sorteren

Prijs Merken
Filters

Betty's 5+1 actie: 9 artikelen

Betty's Landhausküche Gevogelte PUUR - Natvoer voor Katten

Betty's Landhausküche Gevogelte PUUR -​ Natvoer voor Katten, 200 g

  • Ook voor dieren met gevoelige magen
  • Met 71% vleesaandeel
  • Grondstoffen van de beste kwaliteit
€ 3,09 € 3,44 (€ 15,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Betty's Landhausküche eend

Betty's Landhausküche eend, 200 g

  • Ook voor gevoelige katten
  • Met vlees van hoge kwaliteit
  • Hoge biologische beschikbaarheid
€ 3,09 € 3,44 (€ 15,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 04. november

Betty's Landhausküche Kip & Fazant met Bernagieolie

Betty's Landhausküche Kip & Fazant met Bernagieolie, 200 g

  • Ook voor veeleisende fijnproevers
  • Hoog vleesgehalte
  • Belangrijke eiwitbron
€ 3,09 € 3,44 (€ 15,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 04. november

Betty's Landhausküche Kangoeroe met Aardappelen en Gevogelte

Betty's Landhausküche Kangoeroe met Aardappelen en Gevogelte, 200 g

  • Met 65% vleesaandeel
  • Hoge biologische beschikbaarheid
  • Ook voor gevoelige dieren
€ 3,09 € 3,44 (€ 15,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Betty's Landhausküche Kip & Kalfsvlees met Borageolie

Betty's Landhausküche Kip & Kalfsvlees met Borageolie, 200 g

  • Ook voor gevoelige fijnproevers
  • Fijn uitgebalanceerde ingrediënten
  • Bijzonder hoge kwaliteit
€ 3,09 € 3,44 (€ 15,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Betty's Landhausküche Kip en zalm

Betty's Landhausküche Kip en zalm, 200 g

  • Ook voor katten met een gevoelige maag
  • Rijk aan omega-3-vetzuren
  • Evenwichtige volledige voeding
€ 3,09 € 3,44 (€ 15,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Betty's Landhausküche Rundvlees & Hart

Betty's Landhausküche Rundvlees & Hart, 200 g

  • Voor normaal actieve katten
  • Met 69% vleesaandeel
  • Hoogwaardige grondstoffen
€ 3,09 € 3,44 (€ 15,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Betty's Landhausküche Puur Rundvlees met Lijnolie

Betty's Landhausküche Puur Rundvlees met Lijnolie, 200 g

  • Stevige smaak
  • Hoog vleesgehalte
  • Ideaal voor actieve katten
€ 3,09 € 3,44 (€ 15,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Betty's Landhausküche Kattenvoer met Kalkoen- en Bernagieolie

Betty's Landhausküche Kattenvoer met Kalkoen-​ en Bernagieolie, 200 g

  • Uitstekend natvoer
  • Met vlees van hoge kwaliteit
  • Rijk aan omega-6-vetzuren
€ 3,09 € 3,44 (€ 15,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober