Sheba Filet Witvis in Saus, 60 g

Het perfecte genietmoment voor je kat

€ 17,89

(€ 298,17 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 60 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 02. oktober als je bestelt voor maandag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 64,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Heerlijk aanvullend voer voor katten
  • Hoog vochtgehalte
  • Zonder kunstmatige conserveermiddelen

Vaak samen gekocht met Felix Felix Dubbel Zo Lekker - Vlees, 4 kg

Sheba Filet Witvis in Saus, 60 g € 17,89 (€ 298,17 / kg)
Felix Felix Dubbel Zo Lekker - Vlees, 4 kg € 21,49 (€ 5,37 / kg)
Totaalprijs: € 39,38
Beschrijving

Verwen je fijnproever met een maaltijd die doet wat hij belooft. Ons kattenvoer combineert het beste uit de zee met malse kip – alles zacht gegaard in een smaakvolle saus. 100% natuurlijk kippenvlees gaat samen met verantwoord gevangen vis om jouw kat een onweerstaanbare smaakbeleving te geven.


Met de handige, makkelijk te openen portiebakjes wordt serveren eenvoudig: open, opdienen en genieten van het tevreden gespin van je kat!


Waarom is Sheba Filets Witvis in Saus zo bijzonder?

  • Onweerstaanbare textuur: Malse stukjes in een rijke saus, zelfs aantrekkelijk voor katten die weinig drinken.
  • Hoogwaardige eiwitten: Een speciale mix van ASC-gecertificeerde witvis en natuurlijke kip voor een optimale voedingsbalans.
  • Wetenschappelijke expertise: Ontwikkeld met de experts van het WALTHAM™ Petcare Science Institute, afgestemd op de behoeften van volwassen katten.
  • Puur natuur: Vrij van toegevoegde kunstmatige kleur- en conserveringsmiddelen.

Voeradvies:

  • Geef tot 1 bakje per dag als aanvulling en pas het hoofdvoer hierop aan.
  • Zorg altijd voor voldoende vers drinkwater voor je kat.
Art. nr.: SHE-419104
Inhoud: 60 g
EAN: 4008429134739
Producentnummer: 419104
Merken: Sheba
Voedingsmiddel deklaratie: Supplementair voer
Producteigenschap: Vrij van conserveermiddelen, Vrij van kunstmatige kleurstoffen
Levensfase: Adult
Samenstelling

26 % filets van witte vis, 14 % kipfilet, tapiocazetmeel

Samenstelling

Analytische componenten

Samenstelling Hoeveelheid
Rauwe eiwitten 11,5 %
anorganische stof 0,55 %
ruwe oliën en vetten 0,8 %
ruwe celstof 0,1 %
ruwe as 0 %
vochtigheid 84 %
calorische waarde 40 kcal
Juridische informatie
Fabrikant: Mars Austria OG, Industriestraße 20, 2460, Bruck an der Leitha, Oostenrijk, aut.mars.com/hergestellt-von-mars?language_content_entity=de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Sheba Filet Witvis in Saus