Heerlijke snacks en beloningen voor puppy's

Filteren & Sorteren

Prijs Merken Smaakrichting Eigenschappen Verpakkingssoort
Filters

Snacks & Beloningen voor Puppy's: 21 artikelen

Happy Dog Soft Snack Mini Puppy

Happy Dog Soft Snack Mini Puppy, 100 g

  • Vanaf de 6e levensweek
  • Met lamsvlees en rijst
  • Zonder tarwe, suiker en conserveermiddelen
€ 3,09 € 3,44 (€ 30,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Chewies Koolvisbotjes 200 g

Chewies Koolvisbotjes 200 g, 200 g

  • Perfect voor trainingssessies
  • Botvorm
  • Vrij van additieven
€ 4,01 € 4,46 (€ 20,05 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Rinti Puppy Sticks - Kip + Rundvlees

Rinti Puppy Sticks -​ Kip + Rundvlees, 75 g

  • Voor puppy's
  • Extra zacht
  • Met Omega3
€ 3,09 € 3,44 (€ 41,20 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Chewies Min Wild, 125g

Chewies Min Wild, 125g, 125 g

  • Perfect voor trainingssessies
  • Botvorm
  • Vrij van additieven
€ 2,52 € 2,80 (€ 20,16 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Chewies Min Gevogelte, 125g

Chewies Min Gevogelte, 125g, 125 g

  • Perfect voor trainingssessies
  • Botvorm
  • Vrij van additieven
€ 2,52 € 2,80 (€ 20,16 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Chewies Lamsbotjes 200 g

Chewies Lamsbotjes 200 g, 200 g

  • Perfect voor trainingssessies
  • Botvorm
  • Vrij van additieven
€ 4,01 € 4,46 (€ 20,05 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Chewies Mini Pens, 125g

Chewies Mini Pens, 125g, 125 g

  • Perfect voor trainingssessies
  • Botvorm
  • Vrij van additieven
€ 2,52 € 2,80 (€ 20,16 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Chewies Mini Koolvis, 125g

Chewies Mini Koolvis, 125g, 125 g

  • Perfect voor trainingssessies
  • Botvorm
  • Vrij van additieven
€ 2,52 € 2,80 (€ 20,16 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Paté KONG Stuff´n Puppy Treat, 226 g

Kong Paté KONG Stuff´n Puppy Treat, 226 g

  • Voor puppy's vanaf 8 weken
  • Voor KONG® hondenspeeltjes
  • Gemakkelijke dosering
€ 14,83 € 16,48

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Chewies Pensbotjes 200 g

Chewies Pensbotjes 200 g, 200 g

  • Perfect voor trainingssessies
  • Botvorm
  • Vrij van additieven
€ 4,01 € 4,46 (€ 20,05 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Chewies Mini Rundvlees, 125g

Chewies Mini Rundvlees, 125g, 125 g

  • Perfect voor trainingssessies
  • Botvorm
  • Vrij van additieven
€ 2,52 € 2,80 (€ 20,16 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Happy Dog NaturCroq Mini Snack Puppy

Happy Dog NaturCroq Mini Snack Puppy, 100 g

  • Voor pups vanaf 6 weken
  • Met kip en rijst
  • Kleine brokjes
€ 3,09 € 3,44 (€ 30,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Chewies Mini Lam, 125g

Chewies Mini Lam, 125g, 125 g

  • Perfect voor trainingssessies
  • Botvorm
  • Vrij van additieven
€ 2,52 € 2,80 (€ 20,16 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Chewies Wildbotjes 200 g

Chewies Wildbotjes 200 g, 200 g

  • Perfect voor trainingssessies
  • Botvorm
  • Vrij van additieven
€ 4,01 € 4,46 (€ 20,05 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Chewies Runderbotjes 200 g

Chewies Runderbotjes 200 g, 200 g

  • Perfect voor trainingssessies
  • Botvorm
  • Vrij van additieven
€ 4,01 € 4,46 (€ 20,05 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Hondensnack KONG - Snacks Puppy

Kong Hondensnack KONG -​ Snacks Puppy, Small (198 g)

  • Voor puppy's
  • Met kip & rijst
  • Gemaakt van hoogwaardige ingrediënten
€ 11,15 € 12,39 (€ 56,31 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Plutos Junior Kaas Appel & Krill

Plutos Junior Kaas Appel & Krill, 60 g

  • Gemaakt van lactosevrij melkeiwit
  • Laag vetgehalte & vullend
  • Zonder granen
€ 4,35 € 4,84 (€ 72,50 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Immunity & Digestion Chews Puppy Supplements

Royal Canin Immunity & Digestion Chews Puppy Supplements, 100 g

  • Ondersteunt afweer en spijsvertering
  • Met prebiotica en vitamine C en E
  • Wetenschappelijk goedgekeurde ingrediënten
€ 17,13 € 19,04 (€ 171,30 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Chewies LUCKY BITS Rund & Kip Junior

Chewies LUCKY BITS Rund & Kip Junior, 80 g

  • Aanvullend voer voor opgroeiende honden
  • Hoog vleesgehalte
  • Zonder graan
€ 3,78 € 4,20 (€ 47,25 / kg)

Bezorging uiterlijk op 03. november

Chewies LUCKY BITS Kip Junior

Chewies LUCKY BITS Kip Junior, 80 g

  • Aanvullend voer voor opgroeiende honden
  • Met biergist & taurine
  • Graanvrij
€ 3,78 € 4,20 (€ 47,25 / kg)

Bezorging uiterlijk op 03. november

Chewies Gevogeltebotjes 200 g

Chewies Gevogeltebotjes 200 g, 200 g

  • Perfect voor trainingssessies
  • Botvorm
  • Vrij van additieven
€ 4,01 € 4,46 (€ 20,05 / kg)

Tijdelijk niet leverbaar