Fashion en accessoires voor honden

Stay chic!

Van chique en warme winterjassen en levensreddende reddingsvesten tot praktische tassen en leuke accessoires, je vindt hier alles wat een hond in zijn garderobe moet hebben. Een stijlvolle outfit voor elke situatie!

Per categorie shoppen

Filteren & Sorteren

Prijs Merken Eigenschappen Materiaal Kleur
Filters

Fashion: 1 - 30 van 192 artikelen

Hunter Hondentrui Malmö - Acryl Bordeaux

Hunter Hondentrui Malmö -​ Acryl Bordeaux, 50cm

  • Stijlvolle gebreide kabeltrui
  • Verwarmend en comfortabel
  • Reinigen met fijn wasgoed
€ 20,71 € 51,79

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Kentucky Dogwear Waterdichte Hondenjas 300g, Olive Green

Kentucky Dogwear Waterdichte Hondenjas 300g, Olive Green, S/M

  • Warme vulling
  • Makkelijk te gebruiken
  • Doorgang voor de lijn
€ 65,98 € 109,98

Gratis bezorging uiterlijk op 08. oktober

Croci XMAS Gold - Hondenpoepzakjes

Croci XMAS Gold -​ Hondenpoepzakjes

  • Voor het opbergen van kleine voorwerpen
  • Ideaal voor onderweg
€ 2,06 € 10,34

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Polar Trex Winterschoenen - Obsidian Black

Ruffwear Polar Trex Winterschoenen -​ Obsidian Black, 38 mm (1 Paar)

  • Water- en winddicht en ademend
  • Beschermt tegen scherpe ski- en rotsranden
  • Speciale rubberen zool met profiel
€ 22,50 € 112,54 (€ 562,50 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Hunter Dummy Trainersnack met Touw

Hunter Dummy Trainersnack met Touw, Zwart

  • Wasbaar materiaal
  • Kan gevuld worden met snacks
  • Met ritssluiting
€ 10,48 € 26,20

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Kentucky Dogwear Hondenjas - Navy

Kentucky Dogwear Hondenjas -​ Navy, SM

  • Klittenbandsluitingen op buik en borst
  • Met voering van imitatiebont
  • Mag in de wasmachine
€ 50,64 € 84,40

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ruffwear Swamp Cooler™ Koelbandana Graphite Gray

Ruffwear Swamp Cooler™ Koelbandana Graphite Gray, M

  • Omkeerbare koelkraag
  • Hoog draagcomfort
  • Met SPF 50+
€ 15,08 € 37,72

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Grip Trex Hondenschoenen - Obsidian Black

Ruffwear Grip Trex Hondenschoenen -​ Obsidian Black, 44 mm (1 Paar)

  • Duurzame Vibram-zool
  • Ademende mesh-stof
  • Klittenbandsluitingen en reflectoren
€ 33,76 € 84,40 (€ 675,20 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Designed by Lotte Transporttas Tebby

Designed by Lotte Transporttas Tebby, Cognac

  • Bijzonder zacht en behaaglijk
  • Uitneembare binnenvoering
  • Afmeting: 43 x 15 x 35 cm
€ 84,49

Gratis bezorging uiterlijk op 23. oktober

Croci XMAS T-Shirt Naughty Santa

Croci XMAS T-​Shirt Naughty Santa, 25 cm

  • Gemaakt van elastische stretchstof
  • Elastiek op de buik en achterpoten
  • Sympathiek ontwerp
€ 5,49 € 27,48

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Elastofit Regenjas 2.0 - Marine

Elastofit Regenjas 2.0 -​ Marine, XL

  • Praktisch omkeerbaar ontwerp
  • Waterafstotend & weerbestendig
  • Afneembare capuchon
€ 15,90 € 16,74

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Elastofit Regenjas 2.0 - Geel

Elastofit Regenjas 2.0 -​ Geel, XS

  • Innovatieve ELASTO-FIT®-technologie
  • Afneembare capuchon
  • Waterafstotend
€ 12,99

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Regenjas Huka To Go - Zilver/Reflecterend

Hunter Regenjas Huka To Go -​ Zilver/Reflecterend, 60

  • Met een klein tasje om op te bergen
  • Lijndoorgang voor halsband en harnas
  • Volledig reflecterend
€ 24,80 € 62,02

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Hunter Regenjas Milford - Groen

Hunter Regenjas Milford -​ Groen, 65

  • Perfecte ergonomische pasvorm
  • Ideaal voor dragers van een tuigje
  • Snel aan en uit te trekken
€ 53,49

Bezorging uiterlijk op 12. november

Hunter Regenjas Milford - Taupe

Hunter Regenjas Milford -​ Taupe, 80

  • Perfecte ergonomische pasvorm
  • Ideaal voor dragers van tuigjes
  • Snel aan en uit te trekken
€ 24,80 € 62,02

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

DoggyeBag Birthday Dog Cake

DoggyeBag Birthday Dog Cake, 200 g

  • Premium-hondensnack in banketbakkerskwaliteit
  • Liefdevol vormgegeven
  • Zonder vulstoffen
€ 27,49 (€ 137,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Elastofit Regenjas 2.0 - Groen

Elastofit Regenjas 2.0 -​ Groen, XS

  • Innovatieve ELASTO-FIT®-technologie
  • Afneembare capuchon
  • Weerbestendig
€ 12,25 € 12,90

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Croci XMAS - Poepzakjesdispenser Rood

Croci XMAS -​ Poepzakjesdispenser Rood

  • Ideaal voor onderweg
  • Kleine tas
  • Voor poepzakjes
€ 2,32 € 11,62

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Designed by Lotte Hondenjas - Philos Groen

Designed by Lotte Hondenjas -​ Philos Groen, S -​ 24 cm

  • Afneembare kraag
  • Gevoerd met schapenvacht
  • Waterafstotend
€ 8,05 € 40,27

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ruffwear Grip Trex Hondenschoenen - Red Sumac

Ruffwear Grip Trex Hondenschoenen -​ Red Sumac, 76 mm (1 Paar)

  • Duurzame Vibram-zool
  • Ademende mesh-stof
  • Klittenbandsluitingen en reflectoren
€ 50,64 € 84,40 (€ 506,40 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Hunter Riga - Hondenbadjas Katoen, Grijs

Hunter Hunter Riga -​ Hondenbadjas Katoen, Grijs, 70

  • Absorberend katoen
  • Sneldrogend
  • Geen afkoeling
€ 36,32 € 90,80

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

DoggyeBag Birthday Bone

DoggyeBag Birthday Bone, Light Blue (85 g)

  • Premium-hondensnack in banketbakkerskwaliteit
  • Zonder toegevoegde suiker
  • Inclusief kaarsje
€ 12,39 (€ 145,76 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Kerbl Draagtas Vacation met Uitloop

Kerbl Draagtas Vacation met Uitloop

  • Met uitklapbare netuitbreiding
  • Geïntegreerde korte lijn
  • Binnenafmetingen: 40 x 30 x 27 cm
€ 49,20 € 51,79

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Elastofit Regenjas 2.0 - Rood

Elastofit Regenjas 2.0 -​ Rood, 2XL

  • Geweldig reversible design
  • Waterafstotend & weerbestendig
  • Afneembare capuchon
€ 16,79

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

DoggyeBag Birthday Dog

DoggyeBag Birthday Dog, Pink (120 g)

  • Premium-hondensnack in banketbakkerskwaliteit
  • Zonder toegevoegde suiker
  • Inclusief kaars
€ 19,19 (€ 159,92 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Hunter Geel Reflecterend Vest

Hunter Geel Reflecterend Vest, S

  • Hoge zichtbaarheid
  • Grote reflectoren
  • Traploos verstelbaar
€ 7,76 € 19,42

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Croci Poepzakjesdispenser - Silky,  6 x 4 cm

Croci Poepzakjesdispenser -​ Silky, 6 x 4 cm

  • Corduroy
  • Voor hygiënezakjes
  • Met karabijnhaak
€ 3,09 € 15,46

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Croci Party Taartstuk - Pluche TORTA

Croci Party Taartstuk -​ Pluche TORTA

  • Extra zacht en kauwvriendelijk
  • Met pieper
  • Fotogeniek accessoire
€ 10,39

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Elastofit Regenjas - Geel

Elastofit Regenjas -​ Geel, L

  • Omkeerbaar te dragen
  • Weer- en waterdicht
  • Afneembare capuchon
€ 12,99

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Croci Poepzakjesdisper - Boho, 6 x 4 cm

Croci Poepzakjesdisper -​ Boho, 6 x 4 cm

  • Gemaakt van imitatiebont
  • Voor hygiënezakjes
  • Met karabijnhaak
€ 3,09 € 15,46

Bezorging uiterlijk op 08. oktober